Piątek, 30 Października 2020  Imieniny: Alfons, Alfonsyna, Angel
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < April 2013 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Number of visits
4217153

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

I otwarty turniej tańca towarzyskiego par początkujących "Kąkolewnica 2013" 14.04.2013

W dniu 14 kwietnia 2013 roku w sali gimnastycznej Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy odbył się I Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego Par Początkujących „Kąkolewnica 2013”. Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego. Oceną tańczących zajęło się jury konkursowe w składzie :
   Ewa Wojciechewicz – instruktor tańca, klub tańca w Lubartowie
   Konrad Buczma  – instruktor tańca, klub tańca w Chełmie
   Michał Oleszczyński – instruktor tańca, klub tańca  w Lublinie

Na parkiecie zaprezentowało się 35 par tanecznych oraz solistek, reprezentujących kluby tańca:
CHOCHLIK z Lubartowa, AMIGO DANCE z Białej Podlaskiej, STUDIO RUCHU KORNASZEWSCY z Garwolina, AXEL z Lublina i  RYTM z Chełma. Każda para oraz solistki tańczyły kombinację składającą się z tańców standardowych i latynoamerykańskich. W przerwach między kategoriami tańców towarzyskich, zaprezentowane zostały ciekawe układy tańców nowoczesnych przez solistki oraz zespoły taneczne.

W kategorii do lat 9 – początkująca
I miejsce       – Cezary Kowalski – Natalia Listosz – Chochlik Lubartów
                   – Bartek Przebierowski – Patrycja Koziej – Rytm Chełm
                   – Bryan Biernacki – Oliwia Wiejak – Rytm Chełm
                   – Wiktor Daniluk – Julia Koszewko – Amigo Dance Biała Podlaska
II miejsce      – Brajan Stefański – Kinga Kanatek – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Kinga Dębska – Chochlik Lubartów
                   – Wiktor Litwiniec – Agata Stolarczyk – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Jakub Komoń – Wiktoria Głowniak – Amigo Dance Biała Podlaska
III  miejsce    – Joanna Dębska – Chochlik  Lubartów
                   – Karol Megnit – Maja Wróbel – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Agnieszka Plusińska – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Cezary Cap –Zuzia Mróz – Amigo Dance Biała Podlaska

W kategorii do lat 9 – zaawansowana
I miejsce       – Arkadiusz Malicki – Weronika Kopeć – Chochlik Lubartów
                   – Michał Koczkodaj – Natalia Chromik – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Kacper Dobrowolski – Ola Buc - Amigo Dance Biała Podlaska
II miejsce      – Bartek Stefański – Kamila Kulik – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Krzysio Onyszczuk – Zuzanna Wróbel – Amigo Dance Biała Podlaska
III miejsce     – Patryk Gomółka – Dominika Komoń – Amigo Dance Biała Podlaska
                   – Emil Chromik – Patrycja Komoń – Amigo Dance Biała Podlaska

W kategorii 10-11 lat - początkująca
II miejsce      – Jakub Gadzała – Wiktoria Gziut – Chochlik Lubartów
                   – Mikołaj Drygiel – Kinga Kujawa – Rytm Chełm

W kategoriach  10- 11 i 12 -13 lat - zaawansowana
I miejsce       – Wiktor Daniec – Natalia Lewkowicz – Rytm Chełm
                   – Przemek Gromuł – Kasia Gałązka – Studio Ruchu Kordaszewscy Garwolin
II miejsce      – Oliwia Dubilis – Axel Lublin
                   – Kacper Ziomek-Marysia Rękawek – Studio Ruchu Kordaszewscy Garwolin
III miejsce     – Hubert Kamiński – Klaudia Siurek – Axel Lublin
                   – Dominik Cienkusz-Sara Woskowicz – Amigo Dance Biała Podlaska

W kategorii 12 – 13  lat – początkująca
I miejsce       – Piotr Obst – Ola Hnydka – Rytm Chełm
                   – Mikołaj Satrczewski – Weronika Maziarz – Rytm Chełm
                   – Maciej Kołodziej – Weronika Nowacka – Rytm Chełm
II miejsce      – Mikołaj Nowosad – Ula Żmijka – Rytm Chełm
III miejsce     – Jakub Kostyła – Michalina Tomaszewska Chochlik Lubartów
 
W kategoriach 14-15 i pow. 15 lat– zaawansowana
I miejsce       – Sylwester Kozak – Aleksandra Grygiel – Chochlik Lubartów
II miejsce      – Tomek Głaszczka – Alicja Sobota – Studio Ruchu Kordaszewscy Garwolin
III miejsce     – Michał Pióro – Zofia Pióro – Chochlik Lubartów

Wszystkie pary i solistki bez względu na zajęte miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary. Puchary i dyplomy wręczyli Członek Zarządu Powiatu Radzyńskiego – Pani Zofia Goławska, Przewodniczący Rady Gminy w Kąkolewnicy – Pan Andrzej Cap i wicedyrektor Zespołu Oświatowego Pan Bogusław Krzymowski.

Organizatorami turnieju byli: Klub Tańca Sportowego” Amigo-Dance” przy Szkole Tańca E. St. Juszczyk z Białej Podlaskiej, Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy i Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy.
Turniej odbył się przy pomocy finansowej Powiatu Radzyńskiego.