Piątek, 7 Sierpnia 2020  Imieniny: Albert, Alberta, Albertyna
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < November 2013 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Number of visits
4078639

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Biegi Niepodległościowe 13.11.2013

W dniu 13 listopada 2013 roku na Stadionie Gminnym w Kąkolewnicy odbyły się XVIII  Biegi Niepodległościowe  zorganizowane z okazji 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości.
W biegach startowało 140 chłopców i dziewcząt ze Szkół Podstawowych z Kąkolewnicy, Polskowoli, Turowa, Żakowoli Poprzecznej, Brzozowicy Dużej i Grabowca, oraz gimnazjaliści z Kąkolewnicy, Olszewnicy i Brzozowicy Dużej. Uczniowie w zależnościom grupy wiekowej startowali na różnych dystansach, oddzielnie chłopcy i dziewczęta.

W kategorii klas IV i młodszych dziewcząt zwyciężyły :
I miejsce   -  Kot  Natalia z Turowa
II miejsce  -  Grudzińska Weronika z Turowa
III miejsce - Kot Wiktoria z Kąkolewnicy

W kategorii klas IV i młodszych chłopców zwyciężyli :
I miejsce   - Musiatowicz Patryk z Brzozowicy Dużej
II miejsce  - Zakrzewski Norbert z Kąkolewnicy
III miejsce - Puszcz Alan z Grabowca

W kategorii klas V  dziewcząt zwyciężyły :
I miejsce   - Chud Anna  z Kąkolewnicy
II miejsce  - Przybysz Weronika z Turowa
III miejsce - Rąbkowska Oliwia z Brzozowicy Dużej

W kategorii klas V chłopców zwyciężyli :
I miejsce   - Domański Arkadiusz z Grabowca
II miejsce  - Niedźwiecki Dawid z Żakowoli Poprzecznej
III miejsce - Piekarski Karol z Turowa

W kategorii klas VI dziewcząt zwyciężyły :
I miejsce   - Lech Magdalena z Brzozowicy Dużej
II miejsce  - Zień Patrycja z Brzozowica Duża
III miejsce - Kot Sandra z Polskowoli

W kategorii klas VI chłopców zwyciężyli :
I miejsce   - Majczyna Paweł z Kąkolewnicy
II miejsce  - Olszewski Wojciech z Polskowoli
III miejsce - Kubaczyński Jakub z Polskowoli

Wśród klas I gimnazjalistek zwyciężyły :
I miejsce   - Ozimińska Julia z Kąkolewnicy
II miejsce  - Najdyhor Wiktoria z Olszewnicy
III miejsce - Stolarczyk Magda z Olszewnicy

Wśród klas I  gimnazjalistów zwyciężyli :
I miejsce   - Wiszniewski Marcin z Olszewnicy
II miejsce  - Paweł Grzywacz z Kąkolewnicy
III miejsce - Chud Jakub z Kąkolewnicy
                               
Wśród klas II i III gimnazjalistek zwyciężyły :
I miejsce   - Woch Marta z Kąkolewnicy
II miejsce  - Buc Weronika z Olszewnicy
III miejsce - Wardziak Julita z Kąkolewnicy
              
Wśród klas II i III  gimnazjalistów zwyciężyli :
I miejsce   - Grzywacz Michał z Kąkolewnicy
II miejsce  - Białach Dominik z Kąkolewnicy
III miejsce - Majczyna Daniel z Kąkolewnicy

Klasyfikacja drużynowa Szkół Podstawowych :
I miejsce   - Kąkolewnica
II miejsce  - Turów
III miejsce - Brzozowica Duża
IV miejsce - Polskowola
V miejsce  - Grabowiec
VI miejsce - Żakowola Poprzeczna

Klasyfikacja drużynowa Gimnazjów :
I miejsce   - Kąkolewnica
II miejsce  - Olszewnica
III miejsce - Brzozowica Duża

Zdobywcy pierwszych miejsc w klasyfikacji indywidualnej i pierwszych trzech w klasyfikacji drużynowej otrzymali okolicznościowe dyplomy, nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta gminy Zbigniewa Ładnego przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kąkolewnicy. Organizatorami biegów byli: Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy.