Piątek, 7 Sierpnia 2020  Imieniny: Albert, Alberta, Albertyna
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < April 2014 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Number of visits
4078775

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Występy młodych tancerzy w Turniejach tanecznych - 23.03.2014

Nasi najmłodsi tancerze na co dzień ćwiczący w kąkolewnickim GOK-u, nie ograniczają swoich występów tylko do Kąkolewnicy, coraz śmielej prezentują się i zdobywają szlify na turniejach na terenie całego województwa. W ślady  tancerzy tańca towarzyskiego- którzy już drugi sezon prezentują się na zewnątrz – idą jeszcze młodsi tancerze, tym razem stylu „Solo Latino”. A oto gdzie prezentowały się w tym roku obie grupy.


W sobotę 8 lutego, z okazji trwającego karnawału odbyła się impreza " LATIN CARNAVAL  w którym wystąpiły dzieci z z grupy uczęszczającej na zajęcia tańca „Solo Latino” do kąkolewnickiego GOK -u , oraz  Jeleńca i Łukowa. Organizatorem spotkania było Studio Bunga Dance z Łukowa, odbyło się ono w ARKA BOS w Łukowie.

 

15 lutego 2014 roku w sali CKFiS w Bełżycach odbył się Turniej Tańca dla Par Początkujących. W turnieju wzięli udział tancerze na co dzień ćwiczący w Kąkolewnickim GOK -u pod okiem instruktorów  ze Szkoły Tańca „Juszczyk” z Białej Podlaskiej. W poszczególnych kategoriach wzięli udział :  do 7 lat : Błażej Stefański i  Iza Koczkodaj ,Brajan Stefański i Kinga Kanatek,  8-9 lat: i Michał Koczkodaj i Natalia Chromik, Kacper Dobrowolski i  Aleksandra Buc, Patryk Gomółka i Dominika Komoń, solo Agata Stolarczyk, 10-11 lat: Bartek Stefański i Kamila Kulik, Emil Chromik i Patrycja Komoń, solo Julia Wiśnicka. Nasi tancerze zajęli drugie i trzecie miejsca w swoich kategoriach. Organizatorem turnieju było Studio Tańca AXEL – Magdalena Gronowska.

 

 

2 marca 2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół im. Polskich Olimpijczyków Piaskach, odbył  się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask. Pary taneczne rywalizowały w tańcach standardowych, latynoamerykańskich oraz w kombinacjach tanecznych, było ich około 130.  W turnieju uczestniczyły dzieci z grupy tańca towarzyskiego ćwiczącej w GOK w Kąkolewnicy - pod okiem instruktorów ze Szkoły Tańca E. St. Juszczyk z Białej Podlaskiej. W kategorii wiekowej 8-9 lat, w grupie średnio zaawansowanych pary Michał Koczkodaj i Natalia Chromik oraz Kacper Dobrowolski i Aleksandra Buc zajęły II miejsca. Podczas wieczornej gali zaprezentowały  się pary z najwyższych klas sportowych. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy LIDER z Lublina.

 

W sobotę 22.III. 2014 dzieci  z grupy uczęszczającej na zajęcia tańca „Solo Latino” do kąkolewnickiego GOK-u , uczestniczyły w „ZUMBAWIE”- spotkaniu integracyjnym grup tanecznych trenujących pod okiem instruktorów z łukowskiego Studia Bunga Dance. Spotkanie miało miejsce w lokalu – ARKA BOS  „kręgielnia” w Łukowie. Były występy, zabawy, wspólne tańce a w przerwie pizza i napoje. Humory wszystkim dopisywały znakomicie a największą radość sprawiła im zabawa na „kulkach”.

 

W dniu 23 marca 2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach odbyły się  V Klubowe Spotkania Taneczne w Formie Towarzyskiej Łomazy 2014. Zawodnicy rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych: do lat 7 (WA, WW, CH), 8-9 lat (WA, WW, CH, J), 10-11 lat (WA, WW, CH, S, CH, J), 12-13 lat(WA, WW, CH, Q, S, CH, J), 14-15 lat (WA, WW, CH, Q, S, CH, J), pow. 15 lat (WA, WW, CH, Q, S, CH, J) – z podziałem na trzy grupy (początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana). W turnieju zaprezentowały się dzieci tańczące z Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy, na co dzień trenujące pod okiem instruktorów ze Szkoły Tańca E. St. „JUSZCZYK” z Białej Podlaskiej. W poszczególnych kategoriach wystąpili:  

Kategoria 8-9 lat: Kacper Dobrowolski i Aleksandra Buc, Michał Koczkodaj i Natalia Chromik, Patryk Gomółka i Dominika Komoń oraz solo  Agata Stolarczyk

Kategoria 10-11 lat: Emil Chromik i  Patrycja Komoń, Bartek Stefański  i Kamila Kulik, Kacper Gomółka i Julia Wiśnicka

Tym razem nasze pary zajęły I i II miejsca.

Organizatorem turnieju byli: Klub Sportowego Tańca Towarzyskiego „Amigo – Dance” przy Szkole Tańca E.St. Juszczyk oraz  Zespół Szkół w Łomazach.