Wtorek, 11 Sierpnia 2020  Imieniny: Aleksander, Herman, Ligia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < styczeń 2015 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Liczba odwiedzin
4083148

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

FERIE ZIMOWE 2015 - Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy ZAPRASZA od 02.02.2015

 

FERIE ZIMOWE 2015

Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Z A P R A S Z A

Poniedziałek 2-II. godz. 8.30 Wycieczka na basen do Radzynia Podlaskiego

Wtorek 3 – II. godz. 13.00 „Gry, zabawy i zagadki nie tylko szachowe" – zajęcia dla początkujących, którzy lubią szachy i warcaby oraz zaawansowanych graczy szachowych.
13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem „Od przedszkola do Opola" i „Ty możesz zostać gwiazdą" )
14.00 Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych
14.00 Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie

Środa 4 – II. godz. 13.00 Karate Kyokushin – zajęcia prowadzi sensei Marek Woroszyło –IV Dan z Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin „Raptor
14.00 Taniec „Solo Latino- salsa w parach" – zajęcia prowadzi Studio BUNGA Dance z Łukowa
15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)

Czwartek 5 – II. godz.13.00 warsztaty wokalne ( przed konkursem „Od przedszkola do Opola"... )
15.00 Bal przebierańców dla najmłodszych ( w programie: wspólna zabawa z tancerzami ze szkoły BUNGA Dance, prezentacja przebierańców, wspólna zabawa i pamiątkowe zdjęcia, słodki poczęstunek,
pokaz tańca towarzyskiego grupy początkującej) - wstęp bezpłatny
18.00 DYSKOTEKA

Piątek 6 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej (malowanie kredkami i farbą akrylową )
14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi instruktor tańca Agnieszka JUSZCZYK z Białej Podlaskiej.
15.30 warsztaty malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk

Poniedziałek 9. II. godz. 13.00 Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Wtorek 10 – II. godz. 13.00 Gry, zabawy i zagadki -Turniej warcabowy, Turniej szachowy dla początkujących i zawansowanych
14.00 Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych
14.00 Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie

Środa 11 – II. godz. 13.00 warsztaty modelarskie –modele kartonowe
14.00 Fotografia do każdego ( warsztaty połączone z sesją zdjęciową)
15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)

Czwartek 12 – II. godz. 10.00 Turniej FIFA ( młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)
15.30 Warsztaty DJ i obsługa nagłośnienia w praktyce.
18.00 DYSKOTEKA

Piątek 13 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej (malowanie kredkami i farbą akrylową )
13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem „Od przedszkola do Opola" ....)
14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi Instruktor SZKOŁY TAŃCA JUSZCZYK z Białej Podlaskiej
15.30 warsztaty malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk

Ponadto: - tenis stołowy, kulig, zabawy na śniegu, ognisko z pieczeniem kiełbasek ( w przypadku sprzyjającej pogody)

Wszystkie zajęcia będą odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy
ul. Lubelska 16 tel. 83 3722153 - zajęcia bezpłatne

 

FERIE ZIMOWE  2015

Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy

Z A P R A S Z A

Poniedziałek 2-II. godz. 8.30 Wycieczka  na basen do Radzynia 

                                                    Podlaskiego

                            

  Wtorek     3 – II.  godz. 13.00 „Gry, zabawy i zagadki nie tylko

                   szachowe” – zajęcia dla początkujących, którzy lubią szachy i                  

                   warcaby oraz zaawansowanych graczy szachowych.

                   13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem

                           „Od przedszkola do Opola” i „Ty możesz zostać gwiazdą” )

                    14.00  Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych

                    14.00  Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie

                                          

Środa      4 – II.  godz. 13.00  Karate Kyokushin – zajęcia prowadzi sensei

                                Marek Woroszyło –IV Dan z Radzyńskiego Klubu

                                             Karate Kyokushin „Raptor    

                    14.00  Taniec  „Solo Latino- salsa w parach” –  zajęcia

                                        prowadzi Studio BUNGA Dance  z  Łukowa

                    15.30  Zumba ( dla dziewcząt szkół gimnazjalnych i

                                                                              ponadgimnazjalnych)                                         

                                      

  Czwartek   5 – II. godz.13.00 warsztaty wokalne ( przed konkursem

                                                               „Od przedszkola do Opola”… )

                    15.00 Bal przebierańców dla najmłodszych

                              ( w programie: wspólna zabawa z  tancerzami                                                

                               ze szkoły  BUNGA Dance, prezentacja przebierańców,

                               wspólna zabawa i pamiątkowe zdjęcia, słodki poczęstunek,

                              pokaz tańca towarzyskiego grupy początkującej)

                                                                                       - wstęp bezpłatny

                    18.00 DYSKOTEKA

Piątek  6 – II. godz. 13.00 Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej

                                             (malowanie kredkami i farbą akrylową )             

                    14.00  Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi  instruktor

                                tańca Agnieszka  JUSZCZYK z Białej Podlaskiej.                                     

                    15.30   warsztaty  malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą

                                          olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk

Poniedziałek 9. II. godz. 13.00   Turniej Tenisa Stołowego dla

                                                        Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

                         

  Wtorek     10 – II.  godz. 13.00  Gry, zabawy i zagadki -Turniej warcabowy, 

                                Turniej szachowy dla początkujących i zawansowanych

                    14.00  Integracja przez pierogi - warsztaty dla najmłodszych

                     14.00  Rękodzieło -kwiaty z bibuły i szydełkowanie

Środa      11 – II.  godz. 13.00   warsztaty modelarskie –modele kartonowe

                    14.00   Fotografia do każdego ( warsztaty  połączone z sesją

                                                                                                  zdjęciową)

                     15.30 Zumba ( dla dziewcząt szkół  gimnazjalnych i

                                                                                ponadgimnazjalnych)                                        

                                       

Czwartek 12 – II. godz. 10.00   Turniej FIFA ( młodzież szkół

                                                    gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych)

                      15.30   Warsztaty DJ i obsługa nagłośnienia w praktyce.

                      18.00   DYSKOTEKA

Piątek  13 – II. godz. 13.00  Warsztaty plastyczne dla grupy młodszej

                                             (malowanie kredkami i farbą akrylową )             

                     13.00 Warsztaty wokalne ( przed konkursem

                                                              „Od przedszkola do Opola” ….)

                    14.00 Taniec towarzyski – zajęcia prowadzi

                                          Instruktor SZKOŁY TAŃCA JUSZCZYK

                                                  z Białej Podlaskiej             

                     15.30 warsztaty  malarskie - pierwsze obrazy na płótnie farbą

                                          olejną prowadzi Pan Krzysztof Szczepaniuk

Ponadto:   - tenis stołowy

                 - kulig,  zabawy na śniegu, ognisko z pieczeniem kiełbasek

                             ( w przypadku sprzyjającej pogody)       

Wszystkie zajęcia będą odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy

  ul. Lubelska 16  tel. 83 3722153                          - zajęcia bezpłatne                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE