Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jury eliminacji gminnych w składzie:
1. Sławomir Woch - przewodniczący
2. Witold Korulczyk - członek
3. Marian Głowniak - członek
4. Ilona Kośmider - członek
po dokonaniu oceny prac pisemnych zakwalifikowało do finału niżej wymienionych uczestników eliminacji gminnych
II grupa wiekowa (gimnazjum)
1. Musiatowicz Radosław - Gimnazjum w Kąkolewnicy - 35 pkt
2. Trokowicz Mateusz - Gimnazjum w Kąkolewnicy - 34 pkt
3. Chud Kamil - Gimnazjum w Kąkolewnicy - 26 pkt
4. Wierzbicka Joanna - Gimnazjum w Kąkolewnicy - 25pkt
5. Iwanowski Mariusz - Gimnazjum w Kąkolewnicy - 25 pkt
6. Woch Patryk - Gimnazjum w Brzozowicy D. - 21 pkt
7. Kublicki Mateusz - Gimnazjum w Kąkolewnicy - 18 pkt
8. Sójka Bartosz - Gimnazjum w Brzozowicy D. - 17 pkt
9. Oponowicz Dominik - Gimnazjum w Brzozowicy D. - 17 pkt.
I grupa wiekowa (szkoła podstawowa)
1. Muszyński Dawid - Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej - 28 pkt
2. Kociński Jakub - Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej - 22 pkt
3. Pieńkus Klaudia - Szkoła Podstawowa w Żakowoli - 20 pkt
4. Bartosiuk Marcin - Szkoła Podstawowa w Turowie - 18 pkt
5. Boreczek Karolina - Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej - 18 pkt
6. Wiącek Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Turowie - 18 pkt
7. Komoń Dominika - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy - 17 pkt
8. Górna Patrycja - Szkoła Podstawowa w Grabowcu - 17 pkt
9. Jaroszuk Tomasz - Szkoła Podstawowa w Grabowcu - 16 pkt
10. Chud Patrycja - Szkoła Podstawowa w Żakowoli - 15 pkt
11. Kośmider Kamil - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy - 15 pkt
12. Wasiluk Łukasz - Szkoła Podstawowa w Grabowcu - 15 pkt
13. Wysokińska Ewelina - Szkoła Podstawowa w Polskowoli - 14 pkt
14. Gałach Paulina - Szkoła Podstawowa w Polskowoli - 14 pkt
15. Tymoszuk Paulina - Szkoła Podstawowa w Turowie - 13 pkt
16. Wiśnicka Barbara - Szkoła Podstawowa w Polskowoli - 12 pkt
17. Niedźwiecka Anna - Szkoła Podstawowa w Żakowoli - 12 pkt
18. Bogucka Natalia - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy - 10 pkt