Piątek, 30 Października 2020  Imieniny: Alfons, Alfonsyna, Angel
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < June 2019 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Number of visits
4217237

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Egzamin sekcji Karate Kyokushin na wyższe stopnie

 

DSC 1017

 

Po wielu treningach i turniejach przyszedł czas na egzamin na wyższe stopnie

 

 

W dniu 11 czerwca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy odbył się egzamin na wyższe stopnie w Karate Kyokushin. Do egzaminu przystąpiło 34 adeptów tej sztuki walki trenujących w 4 sekcjach: Brzozowicy Dużej, Radzyniu Podlaskim, Wohyniu i Kąkolewnicy - należących do RKKK „RAPTOR”, pod okiem senseja Marka Woroszyło IV dan, senseja Roberta Rosińskiego I dan i sempaja Dawida Tryczyńskiego III kyu. Egzaminatorem karateków był Prezesa Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin RAPTOR Marek Woroszyło IV dan. Po wymagającym niespełna 2 godzinnym egzaminie wszyscy zaliczyli go pozytywnie i już mogą zmienić kolor pasów lub doszyć kolejne belki.

Podsumowując kończący się rok szkolny, młodzi karatecy z Klubu RAPTOR zdobyli łącznie ponad 140 medali i pucharów za I, II i III miejsca startując w wielu prestiżowych turniejach. Z tej puli aż 86 miejsc na podium zajęli zawodnicy z naszej gminy ( Kąkolewnica i Brzozowica Duża). Teraz czas na wakacyjny odpoczynek i jak co roku liczna grupa naszych karateków już za kilkanaście dni wyjeżdża na obóz sportowy do Chłapowa nad Bałtykiem. Wyjazd zawodników z Brzozowicy Dużej i Kąkolewnicy jest współfinansowany przez Gminę Kąkolewnica.

Wszystkich chętnych którzy chcieliby rozpocząć przygodę z Karate Kyokushin zapraszamy już od września na zajęcia do Kąkolewnicy i Brzozowicy Dużej.

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.kakolewnica.lublin.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Gmina Kąkolewnica ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.kakolewnica.lublin.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.kakolewnica.lublin.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.