Poniedziałek, 18 Stycznia 2021  Imieniny: Bogumił, Jaropełk, Krystyna
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < July 2012 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Number of visits
4401018

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Bal Babci i Dziadka - 10 lutego 2020 r.

W dniu 10.II b.r.  w kąkolewnickim budynku kultury odbył się Bal Babci i Dziadka.

    Gościliśmy  wspaniałe Babcie i cudownych Dziadków „naszych” dzieci, czyli uczestników zajęć pozalekcyjnych Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy.

Zaszczycili nas swoja obecnością goście: Pani Renata Czerwińska wiceprzewodnicząca i Pan Mirosław Sawicki radny Rady Gminy Kąkolewnica oraz Pani Zofia Goławska wieloletni pedagog i przedstawiciel stowarzyszenia dla rozwoju ziemi kąkolewnickiej. 

Babcie, dziadkowie, rodzeństwo i rodzice wypełnili salę po brzegi i bardzo ciepło nagradzali prezentacje swoich pociech.
Na scenie zaprezentowały się kolejno 4 grupy zespołu tańca MOVE MI (MINI, KIDS i JUNIOR oraz MŁODZIKI,). Zespół prowadzony przez instruktora Panią Milenę Rzewuską zaprezentował takie style taneczne jak jazz i modern z elementami baletu i akrobatyki.
Jako drudzy na scenie zaprezentowali się adepci sztuki walki kąkolewnickiej sekcji Klubu Karate Kyokushin „RAPTOR” z Radzynia Podlaskiego trenujący na co dzień w GOK-u pod okiem sempaja Dawida Tryczyńskiego.
Następnie na scenie zaprezentował się Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego prowadzony przez panią Dorotę Sójkę i pana Roberta Marcinka. Grupa młodsza i starsza tańcząca w regionalnych strojach wykonała po trzy tańce ludowe.
Rodzice zapewnili uczestnikom słodki poczęstunek, po którym był czas na wspólne zabawy z dziadkami i rodzicami. Ważnym punktem spotkania było wykonanie pamiątkowych zdjęć wnuczków z dziadkami na indywidualnej sesji zdjęciowej.
Serdecznie dziękujemy babciom i dziadkom oraz gościom za obecność, instruktorom za zaangażowanie w przygotowanie programu, dzieciom za świetne występy a rodzicom za aktywne wspieranie naszych inicjatyw.
Organizatorem uroczystości był Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy.