Piątek, 4 Grudnia 2020  Imieniny: Barbara, Berno, Biernat
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < March 2013 > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Number of visits
4286059

Poll

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Kąkolewnica 07.03.2013

Na podstawie regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej jury eliminacji gminnych w składzie:
1. Sławomir Woch  - przewodniczący
2. Witold Korulczyk  - członek
3. Marian Głowniak  - członek
4. Ilona Kośmider  - członek
po dokonaniu oceny prac pisemnych zakwalifikowało do finału niżej wymienionych uczestników eliminacji gminnych

II grupa wiekowa (gimnazjum)

1. Musiatowicz Radosław  - Gimnazjum w Kąkolewnicy  - 35 pkt

2. Trokowicz Mateusz  - Gimnazjum w Kąkolewnicy  - 34 pkt

3. Chud Kamil  - Gimnazjum w Kąkolewnicy  - 26 pkt

4. Wierzbicka Joanna  - Gimnazjum w Kąkolewnicy  - 25pkt
5. Iwanowski Mariusz  - Gimnazjum w Kąkolewnicy  - 25 pkt
6. Woch Patryk  - Gimnazjum w Brzozowicy D.  - 21 pkt
7. Kublicki Mateusz  - Gimnazjum w Kąkolewnicy  - 18 pkt
8. Sójka Bartosz  - Gimnazjum w Brzozowicy D.  - 17 pkt
9. Oponowicz Dominik  - Gimnazjum w Brzozowicy D.  - 17 pkt.

I grupa wiekowa (szkoła podstawowa)

1. Muszyński Dawid  - Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej  - 28 pkt

2. Kociński Jakub  - Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej  - 22 pkt

3. Pieńkus Klaudia  - Szkoła Podstawowa w Żakowoli  - 20 pkt

4. Bartosiuk Marcin  - Szkoła Podstawowa w Turowie  - 18 pkt
5. Boreczek Karolina  - Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej  - 18 pkt
6. Wiącek Aleksandra  - Szkoła Podstawowa w Turowie  - 18 pkt
7. Komoń Dominika  - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy  - 17 pkt
8. Górna Patrycja  - Szkoła Podstawowa w Grabowcu  - 17 pkt
9. Jaroszuk Tomasz  - Szkoła Podstawowa w Grabowcu  - 16 pkt
10. Chud Patrycja  - Szkoła Podstawowa w Żakowoli  - 15 pkt
11. Kośmider Kamil  - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy  - 15 pkt
12. Wasiluk Łukasz  - Szkoła Podstawowa w Grabowcu  - 15 pkt
13. Wysokińska Ewelina  - Szkoła Podstawowa w Polskowoli  - 14 pkt
14. Gałach Paulina  - Szkoła Podstawowa w Polskowoli  - 14 pkt
15. Tymoszuk Paulina  - Szkoła Podstawowa w Turowie  - 13 pkt
16. Wiśnicka Barbara  - Szkoła Podstawowa w Polskowoli  - 12 pkt
17. Niedźwiecka Anna  - Szkoła Podstawowa w Żakowoli  - 12 pkt
18. Bogucka Natalia  - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy  - 10 pkt