Sobota, 15 Czerwca 2024  Imieniny: Abraham, Angelina, Bernard
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < maj 2019 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    
Liczba odwiedzin
7468831

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Święto Działacza Kultury

 

102

 

To święto wszystkich zaangażowanych w rozwój kultury w naszej gminie

 

 

             W dniu 29.05.2019 r. obchodzony jest Dzień Działacza Kultury. Z tej okazji dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczno/malarskie, dziękując za trud i oryginalne inicjatywy - przygotowały niespodziankę dla pracowników GOK. To wyjątkowe święto całej gminy – animatorów, twórców i działaczy - ludzi, którzy tworzą tą kulturę na co dzień w swoich środowiskach i podejmują wspaniałą pracę kształtującą kulturowy wizerunek naszej gminy.

      Jako dyrektor kąkolewnickiej kultury pragnę bardzo serdecznie podziękować pracownikom i społecznikom za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie. Dzięki Państwu udało się stworzyć niezapomniane imprezy i przeprowadzić oryginalne inicjatywy, które mieszkańcy naszej Gminy oraz przybyli goście będą długo wspominać.

       Z okazji Dnia Działacza Kultury życzę wielu sukcesów, niesłabnącego zapału oraz powodzenia w realizacji nowych ambitnych zamierzeń upiększających codzienne życie mieszkańców.                                           

Dyrektor Gminnego Ośrodka kultury w Kąkolewnicy – Bożena Adamowicz

           

            Dzień Działacza Kultury to dobra okazja by wspomnieć nie tak odległy jubileusz 30–lecia działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy. Gościliśmy wówczas Panią Janinę Biegalską specjalistę departamentu kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie i Pana Andrzeja Sara instruktora Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.  

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.kakolewnica.lublin.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Gmina Kąkolewnica ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.kakolewnica.lublin.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.kakolewnica.lublin.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.