Sobota, 15 Czerwca 2024  Imieniny: Abraham, Angelina, Bernard
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
<< < lipiec 2019 > >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Liczba odwiedzin
7471707

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę?

codziennie - 19.4%
co drugi dzień - 5.6%
raz w tygodniu - 25%
raz w miesiącu - 8.3%
raz w roku - 41.7%

Wakacyjny Piknik w Mościskach

 

DSC 5919

 

Było dużo dobrej zabawy, atrakcji i przede wszystkim uśmiechów!

 

 

        W dniu 18.07.2019r. w Mościskach odbył się Wakacyjny Piknik. Organizatorem spotkania był Pan Piotr Jezierski Radny Gminy Kąkolewnica i Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy. Na pikniku pojawili się przedstawiciele KRUS w Radzyniu Podlaskim Pan Tomasz Stephan i Pan Tomasz Sikora. Oczywiście odbyła się prelekcja nt. bezpieczeństwa w rolnictwie, Panowie przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa, które warto pamiętać szczególnie w okresie wakacji. Ponadto zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Zagrożenia w rolnictwie widziane oczyma dziecka”. Prace powstały w skupieniu w Świetlicy, w podziale na dwie kategorie wiekowe: I kategoria uczniowie klas 1-3, II kategoria uczniowie klas 4-8. Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace, ich autorzy otrzymali nagrody rzeczowe, pozostali również otrzymali upominki.

            Piknik to przede wszystkim dobra zabawa, której również nie zabrakło w Mościskach. Pan Ryszard Stefański zorganizował konkurs strzelania z łuku, najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni medalami. Pan Waldemar Korólczyk prowadził zabawy ruchowo-sprawnościowe, angażując nawet rodziców. Za udział w konkurencjach dzieciaki otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez Spomlek Radzyń Podlaski. Dodatkową atrakcję dla wszystkich przygotował Pan Adam Król, który towarzyszy nam przy różnych inicjatywach, fundując watę cukrową dla najmłodszych uczestników pikniku.

            Organizatorzy dziękują: Panu Tomaszowi Stephan i Panu Tomaszowi Sikora z KRUS Radzyń Podlaski, Panu Adamowi Król i Spomlek Radzyń Podlaski za ufundowane nagrody i zaangażowanie w organizację pikniku. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za obecność i wspaniałą zabawę, do zobaczenia na kolejnych piknikach!

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.kakolewnica.lublin.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Gmina Kąkolewnica ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.kakolewnica.lublin.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej itp. pod groźbą sankcji prawnych. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.kakolewnica.lublin.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.