Wykaz
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 1 w Brzozowicy Dużej powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Kalinowska Monika |
Przewodniczący |
|
2 |
Chmielewska Iwona |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Juchnikowski Konrad |
Członek |
|
4 |
Szaniawska Małgorzata |
Członek |
|
5 |
Bryńczak Anna |
Członek |
|
6 |
Daniluk Edyta |
Członek |
|
7 |
Mościcka Iwona |
Członek |
|
8 |
Winnicka Alicja |
Członek |
|
9 |
Szcześniak Elżbieta |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 2 w Kąkolewnicy (Zespół Oświatowy) powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Piróg Hubert |
Przewodniczący |
|
2 |
Kot Monika |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Drygiel Ilona |
Członek |
|
4 |
Korzeniowska Halina |
Członek |
|
5 |
Gomółka Barbara |
Członek |
|
6 |
Piekarska Jolanta |
Członek |
|
7 |
Sykterz Dorota |
Członek |
|
8 |
Sokołowska Dominika |
Członek |
|
9 |
Mazur Ewa |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 3 w Kąkolewnicy (Gminy Ośrodek Kultury) powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Majczyna Andrzej |
Przewodniczący |
|
2 |
Pękala Paweł |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Komoń Anna |
Członek |
|
4 |
Nast Agnieszka |
Członek |
|
5 |
Jastrzębska Bożena |
Członek |
|
6 |
Winnicki Bartłomiej |
Członek |
|
7 |
Korulczyk Dawid |
Członek |
|
8 |
Zalewska Aneta |
Członek |
|
9 |
Woch Katarzyna |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 4 w Polskowoli powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Gosek Agnieszka |
Przewodniczący |
|
2 |
Kalinowska Małgorzata |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Wierzbicka Emilia |
Członek |
|
4 |
Ładna Renata |
Członek |
|
5 |
Stolarczyk Marianna |
Członek |
|
6 |
Zalewski Tadeusz |
Członek |
|
7 |
Rychlik Teresa |
Członek |
|
8 |
Ładna Marzanna |
Członek |
|
9 |
Sobieszuk Henryk |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 5 w Olszewnicy powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Matejek Agnieszka |
Przewodniczący |
|
2 |
Majczyna Teresa |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Goławski Stanisław |
Członek |
|
4 |
Paśkucka Elżbieta |
Członek |
|
5 |
Śledź Andrzej |
Członek |
|
6 |
Sójka Katarzyna |
Członek |
|
7 |
Juchnikowska Renata |
Członek |
|
8 |
Drygiel Ewa |
Członek |
|
9 |
Sójka Karolina |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 6 w Turowie powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Kłos Agnieszka |
Przewodniczący |
|
2 |
Osak Grażyna |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Bylicka Teresa |
Członek |
|
4 |
Osak Romuald |
Członek |
|
5 |
Musiatowicz Agnieszka |
Członek |
|
6 |
Głowniak-Osak Renata |
Członek |
|
7 |
Pietruszewska Barbara |
Członek |
|
8 |
Czerwińska Alina |
Członek |
|
9 |
Siedlanowska Małgorzata |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 7 w Żakowoli Poprzecznej powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Korulczyk Weronika |
Przewodniczący |
|
2 |
Czapska Justyna |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Stadnicka Elżbieta |
Członek |
|
4 |
Siłuch Wojciech |
Członek |
|
5 |
Oszmian Andrzej |
Członek |
|
6 |
Toczyńska Monika |
Członek |
|
7 |
Szaniawski Jerzy |
Członek |
|
8 |
Szymańska Elżbieta |
Członek |
|
9 |
Mazurek Wincenty |
Członek |
|
Członków Obwodowej Komisji ds. Referendum Nr 8 w Grabowcu powołanej do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowym zarządzonego na dzień 6 września 2015r.
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja |
Uwagi |
1 |
Gawryszuk Elżbieta |
Przewodniczący |
|
2 |
Wernio Leszek |
Zastępca Przewodniczącego |
|
3 |
Korulczyk Kazimierz |
Członek |
|
4 |
Kowalczyk Marzenna |
Członek |
|
5 |
Kowalczyk Mariola |
Członek |
|
6 |
Malesa Alicja |
Członek |
|
7 |
Młynarczyk Mieczysław |
Członek |
|
8 |
Zdankowski Marek |
Członek |
|
9 |
Pękala Wanda |
Członek |
|